
Бригади екстреної медичної допомоги Охтирської станції отримали виклик до 64-річного чоловіка, який знепритомнів у громадському місці.
Уже за 5 хвилин на місце прибула парамедична бригада у складі Юрія Гука, Андрія Колодяжного та студентки-практикантки Таїсії Чижик. Медики одразу розпочали серцево-легеневу реанімацію.
Згодом до них долучилася лікарська бригада: Людмила Горєлова, Михайло Гордієнко та Олександр Коломієць.
Завдяки злагодженій роботі медиків уже через 14 хвилин у чоловіка вдалося відновити кровообіг. Пацієнта госпіталізували до лікарні.