
На вулиці Київській в Охтирці стався наїзд на пішохода. 74-річна місцева жителька отримала травми внаслідок зіткнення з автомобілем ВАЗ-211010.
За попередніми даними поліції, жінка перебігала дорогу в недозволеному місці, коли її збив автомобіль під керуванням 40-річного водія. Потерпілу з травмами доставили до лікарні.
Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про порушення правил безпеки дорожнього руху. Правоохоронці встановлюють усі обставини події.