Ліхтарі світять серед білого дня – охтирчанам пояснили причину
28.01.2025 23:51

 

В Охтирці розпочато масштабні роботи з модернізації системи вуличного освітлення. Фахівці комунального підприємства "Благоустрій" у співпраці з Управлінням комунального будівництва та житлово-комунального господарства впроваджують комплексну програму з оптимізації та енергозбереження.

Містяни можуть помітити незвичне явище – увімкнене вуличне освітлення в денний час. Як пояснюють комунальники, це необхідний етап технічного обстеження. Денна перевірка дозволяє ефективно виявити несправні лампи та провести їх інвентаризацію за типами.

Такі заходи є частиною стратегії з підвищення енергоефективності міської інфраструктури. Вони допоможуть оптимізувати витрати на освітлення та забезпечити надійну роботу вуличного освітлення у темний час доби.

Результатом має бути модернізована та енергоощадна система освітлення міста.

Популярні новини

Завантаження...