
Сумська область посилює свою транспортну спроможність завдяки міжнародній підтримці. Сьогодні начальник Сумської ОВА Володимир Артюх передав керівництву Конотопської та Охтирської районних військових адміністрацій вантажні фургони VW Crafter.
"Ми продовжуємо підсилювати райони та громади Сумщини автомобільною технікою," – наголосив Володимир Артюх. За його словами, мікроавтобуси використовуватимуться для евакуації населення, ліквідації наслідків ворожих ударів та допомоги малозабезпеченим жителям районів.
Техніка надійшла в рамках співпраці Сумської ОВА з німецьким посольством, урядом Німеччини та організацією міжнародного співробітництва GIZ. Окремо варто відзначити, що комунальне підприємство "Шляхрембуд" Сумської міської ради отримало спецавтомобіль (сміттєвоз) від Посольства України в Австрії.
Нова техніка значно покращить можливості регіону в наданні необхідних послуг населенню та реагуванні на надзвичайні ситуації.