Колектив «Сувенір» здобув нові перемоги у Полтаві
07.06.2026 17:54

Зразковий хореографічний колектив «Сувенір» Охтирського міського центру позашкільної освіти – МАН учнівської молоді під керівництвом Дарини Сопітько успішно виступив на фестивалі хореографічного мистецтва Art Vibe Dance у Полтаві.

Фестиваль зібрав танцювальні колективи з різних регіонів України та став майданчиком для творчого обміну й професійного зростання юних виконавців.

Перше місце у сольних виступах вибороли Поліна Рябенька з композицією «І буде біт» та Анастасія Дудка з номером «Приборкання кайданів».

Другі місця здобули Ніколь Шовкова з композицією «Wave strike» та змішана молодша група колективу з постановкою «Лови своє щастя».

Вихованці «Сувеніра» гідно представили Охтирську громаду та поповнили скарбничку колективу новими нагородами.

Популярні новини

Завантаження...