Кладовище Охтирки перетворили на звалище
17.05.2026 19:29

Мешканці Охтирки, які приїхали прибрати могили рідних на центральному кладовищі, побачили замість місця пам’яті гори спиляних гілок і деревини. Сміття лежить просто на пам’ятниках, хрестах та огорожах.

Найбільше людей обурило не саме обрізання дерев, а те, як це зробили. За словами очевидців, працівники навіть не намагалися вивозити гілля, а просто закидали ним могили. У результаті люди не можуть ані пройти, ані прибрати біля рідних.

Особливо цинічно це виглядає на тлі постійних розмов про “благоустрій”. Бо реальність, яку побачили відвідувачі кладовища, більше схожа на повну безконтрольність і байдужість до пам’яті померлих.

Охтирчани наголошують: ніхто не проти необхідних робіт, але після них має залишатися порядок, а не хаос і сміттєзвалище серед могил.

Популярні новини

Завантаження...