Грип в Охтирській громаді
04.02.2025 19:33

У Сумській області спостерігається сезонне підвищення захворюваності на ГРВІ та грип. За останній тиждень зареєстровано 3279 випадків захворювань, що на 8% більше попереднього періоду.

Кількість хворих на ГРВІ дітей зросла на 103 особи (7%), дорослих – на 138 осіб (8,8%). Випадки грипу майже подвоїлися: з 12 до 23, зокрема в Охтирській громаді – 2 випадки.

Епідемічний поріг у районах не перевищено. Проте у Шосткинському та Роменському районах показники наближаються до критичних. COVID-19 зафіксовано в 6 громадах, кількість випадків зменшилась до 14.

Госпіталізовано 165 осіб з ГРВІ, серед них 10 – з COVID-19. Летальних випадків не зареєстровано.

Фахівці наголошують: найефективніша профілактика — щорічна вакцинація.

Популярні новини

Завантаження...