Грабіжник пограбував вчительку в Охтирці. Судове рішення
04.02.2025 19:25

Охтирський міськрайонний суд виніс вирок чоловікові, який пограбував місцеву вчительку. Злочин стався 2 грудня 2024 року в пункті Незламності.

Вчителька тимчасово залишила свій рюкзак без нагляду. Зловмисник, раніше судимий, миттєво викрав його. Жінка намагалася наздогнати грабіжника, але він утік. Поліція швидко затримала підозрюваного. 

Суд визнав чоловіка винним і призначив йому 5 років позбавлення волі. За клопотанням прокуратури його залишили під вартою до вступу вироку в законну силу. Додатково чоловік має сплатити 3979 грн за проведення судових експертиз. 

Вирок підкреслює принципову позицію правоохоронців щодо захисту громадян від кримінальних посягань.

Популярні новини

Завантаження...