Енергія в мені
19.05.2026 22:41

У Центральній публічній бібліотеці Охтирки відбулася чергова зустріч у межах циклу психосоціальної підтримки дітей «Граємо. Малюємо. Відпочиваємо».

Захід розпочався з літературної цікавинка «Сімейні історії на книжкових сторінках» до Міжнародного дня сім’ї. Діти читали разом, обговорювали історії про підтримку, любов і родинні цінності, а також ділилися власними враженнями.

Разом із фахівцем Українського Червоного Хреста та керівницею гуртка «Психологія» Зоряною Линник учасники досліджували тему «Енергія в мені». Діти виконували вправи, грали в Dobble, малювали емоції та вчилися краще розуміти свої почуття.

Організатори подякували учасникам за щирість, активність і теплу атмосферу під час зустрічі.

Популярні новини

Завантаження...