Допомога на лікування для мешканців громади
22.06.2026 16:04

В Охтирській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги на лікування жителям громади.

За результатами розгляду заяв ухвалено рішення надати допомогу 19 мешканцям з онкологічними захворюваннями, які перенесли оперативне втручання. Загальна сума підтримки становить 159 тисяч гривень. Після затвердження рішення виконкомом кошти перерахують заявникам.

Також матеріальну допомогу на лікування отримає одна внутрішньо переміщена особа, яка звернулася із відповідною заявою.

За перше півріччя 2026 року з бюджету Охтирської громади на виплату матеріальної допомоги спрямовано 1 млн 826 тис. грн. Підтримку отримали 409 мешканців громади та 11 внутрішньо переміщених осіб.

У громаді зазначають, що допомога на лікування залишається одним із важливих напрямів соціальної підтримки жителів у складних життєвих обставинах.

Популярні новини

Завантаження...