
Юні мешканці Охтирки продовжують оздоровлення та відпочинок у польському місті Гіжицько в межах міжнародного проєкту.
Перший ранок для української делегації розпочався з захопливої подорожі катером Мазурськими озерами. Після сніданку діти вирушили до сусіднього мальовничого населеного пункту, де долучилися до традиційного свята.
Попереду на учасників поїздки чекає насичена програма з екскурсіями, новими відкриттями та цікавими розвагами.
Проєкт «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади» допомагає дітям розширювати світогляд, знаходити нових друзів і хоча б на деякий час відволікатися від тривог воєнного сьогодення. Важливу роль у реалізації поїздки відіграє співпраця Охтирки з містом-партнером Дубно та підтримка польських друзів.