Діти з Охтирки повернулися з Польщі
21.06.2026 22:08

Юні мешканці Охтирки повернулися в Україну після відпочинку та оздоровлення в польському місті Гіжицько. На зворотному шляху вони знову завітали до міста-партнера Дубна на Рівненщині.

Для дітей, які подолали довгу дорогу, дубенчани підготували частування та цікаве дозвілля. Також відбулася тепла зустріч і спілкування за круглим столом із міським головою Дубна Василем Антонюком.

Візит став черговим кроком у реалізації Меморандуму про співпрацю між Охтиркою та Дубном, підписаного у вересні 2025 року.

У межах проєкту «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади» міста продовжують підтримувати одне одного, допомагаючи дітям отримувати нові враження та безпечний відпочинок.

Популярні новини

Завантаження...