
Юні мешканці Охтирки повернулися в Україну після відпочинку та оздоровлення в польському місті Гіжицько. На зворотному шляху вони знову завітали до міста-партнера Дубна на Рівненщині.
Для дітей, які подолали довгу дорогу, дубенчани підготували частування та цікаве дозвілля. Також відбулася тепла зустріч і спілкування за круглим столом із міським головою Дубна Василем Антонюком.
Візит став черговим кроком у реалізації Меморандуму про співпрацю між Охтиркою та Дубном, підписаного у вересні 2025 року.
У межах проєкту «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади» міста продовжують підтримувати одне одного, допомагаючи дітям отримувати нові враження та безпечний відпочинок.