
В Охтирській центральній бібліотеці пройшов інтерактивний захід "Сила дружби" для дітей 7-10 років. Зустріч відбулась у рамках проєкту Червоного Хреста України "Фабрика добра та відпочинку".
Під керівництвом волонтерки Наталії Кварти діти створили символічну квітку дружби, на пелюстках якої записали важливі складові міцних стосунків: вірність, щирість, підтримка, допомога, повага та довіра. Учасники також поділились історіями про своїх друзів.
Особливу увагу приділили дружбі з тваринами. Волонтерка розповіла про птахів, які зимують у наших краях та потребують підтримки. На завершення діти виготовили екогодівнички для пернатих друзів та розвісили їх поблизу бібліотеки.