
До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у Центральній міській бібліотеці Охтирської міської ради оформлено книжкову виставку «День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни».
На виставці представлені видання, присвячені подіям Другої світової війни, трагічним сторінкам історії України, людським втратам, мужності та незламності людей, які боролися за мир і свободу.
Щороку 22 червня українці вшановують пам’ять усіх, чиї життя забрала війна, та віддають шану тим, хто вистояв у найтяжчі часи.
Світла пам’ять загиблим. Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо.