Делегація ООН відвідала Охтирку
09.06.2026 22:44

Охтирську міську громаду з офіційним візитом відвідала делегація Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA) в Україні на чолі з керівницею Західного та Центрального координаційного хабу Джоллі Шах.

У зустрічі з міським головою Павлом Кузьменком також взяли участь представники OCHA та гуманітарних організацій. Сторони обговорили гуманітарну ситуацію в громаді, актуальні потреби мешканців і подальшу співпрацю.

Під час розмови очільник громади поінформував гостей про наслідки руйнувань та ключові виклики, з якими стикається Охтирка в умовах війни.

Делегація ООН ознайомилася з ситуацією на місці та визначила напрями подальшої взаємодії щодо гуманітарної підтримки громади.

Популярні новини

Завантаження...