Через земельний конфлікт в Охтирці жінка постане перед судом за напад на сусідку
20.02.2025 19:33

В Охтирському міськрайонному суді завершився розгляд кримінальної справи щодо нанесення тілесних ушкоджень. Інцидент стався наприкінці січня між двома сусідками через довготривалий конфлікт за земельну ділянку.

Під час чергової сварки одна з жінок схопила камінь та вдарила ним свою опонентку в область ока. Медична експертиза класифікувала травми як легкі тілесні ушкодження. На судовому засіданні обвинувачена визнала свою провину у скоєному, підтвердивши, що причиною агресії стали земельні суперечки.

Примітно, що протягом судового процесу обвинувачена не виявила жодного каяття за свої дії - не вибачилася перед потерпілою та не запропонувала їй компенсацію чи допомогу. 

За результатами розгляду справи суд визнав жінку винною у умисному нанесенні легких тілесних ушкоджень та призначив їй покарання у вигляді штрафу розміром 850 гривень.

Популярні новини

Завантаження...