
У вихідні в Охтирці сталися дві пожежі, одна з яких призвела до тяжких наслідків. Про це повідомили на апаратній нараді при міському голові 13 січня 2025 року.
11 січня загоряння в приватному будинку на вулиці Слобідській виникло через несправність пічного опалення. Наступного дня на вулиці Заводській стався вибух кемпінгового газового балона, що спричинив пожежу. Внаслідок інциденту троє осіб отримали поранення і були госпіталізовані.
За інформацією директора Охтирської ЦРЛ, найважчий стан у літньої жінки, яка отримала опіки 95% тіла. Попередня причина трагедії – неправильне використання газового обладнання.
Рятувальники закликають мешканців суворо дотримуватися правил безпеки при користуванні газовими приладами.