Частина Охтирки залишиться без світла
15.06.2026 21:58

Філія «Охтирський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» повідомила про планове відключення електроенергії в Охтирці, Староіванівському старостаті та частині Чернеччинської громади.

Електропостачання буде відсутнє 17 червня 2026 року з 08:00 до 17:00. Причина — проведення ремонтних робіт.

Мешканців просять врахувати тимчасові незручності та заздалегідь спланувати свої справи.

Популярні новини

Завантаження...