
Філія «Охтирський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» повідомила про планове відключення електроенергії в Охтирці, Староіванівському старостаті та частині Чернеччинської громади.
Електропостачання буде відсутнє 17 червня 2026 року з 08:00 до 17:00. Причина — проведення ремонтних робіт.
Мешканців просять врахувати тимчасові незручності та заздалегідь спланувати свої справи.