Боксери з Охтирки здобули нагороди в Харкові
11.05.2026 22:30

10 травня у Харкові відбувся турнір з боксу, присвячений пам’яті полеглих захисників Харківщини. У змаганнях взяли участь спортсмени з Харківської, Полтавської та Сумської областей.

Охтирку на турнірі представили Данііл Купін, який виборов перше місце, та Микита Саєнко, який посів друге місце.

Юних спортсменів підготував тренер-викладач Ігор Молонос. Організатори привітали боксерів із вдалим виступом і подякували захисникам України за можливість проводити змагання та тренування.

Популярні новини

Завантаження...