Безбар’єрність у дії
18.06.2026 21:53

В Охтирській лікарні продовжують створювати комфортні умови для пацієнтів. Біля входу до медзакладу працює сучасний вертикальний підйомник для людей з інвалідністю та маломобільних громадян.

Пацієнти зазначають, що підйомник значно полегшує доступ до лікарів і робить відвідування закладу зручнішим.

Територію біля лікарні також прикрашають квіти, висаджені вздовж охайної доріжки, що створює приємну атмосферу для відвідувачів.

Популярні новини

Завантаження...