Бандурист з Охтирки отримає президентську стипендію
19.05.2026 23:09

Андрій Міцай з Охтирки став лауреатом стипендії Президента України для молодих митців у сфері музичного мистецтва. Відповідний указ оприлюднили 15 травня.

Музикант є членом Національної спілки бандуристів України та солістом Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. Майбороди. Свій творчий шлях Андрій розпочав в Охтирці — навчався у школі №4 та музичній школі по класу бандури.

Окрім творчості, Андрій Міцай займається волонтерством і проводить благодійні концерти на підтримку ЗСУ. Під час одного з виступів в Охтирці у 2023 році вдалося зібрати 6 тисяч гривень для військових.

Президентська стипендія стала визнанням таланту митця та його внеску у розвиток української культури й популяризацію бандури.

Популярні новини

Завантаження...