
В Охтирській центральній міській бібліотеці завершився тихий благодійний аукціон, організований на підтримку Збройних Сил України.
Захід присвятили святу Івана Купала. Охтирчани долучилися до збору коштів, роблячи ставки за представлені лоти.
Переможцями стали учасники, чиї пропозиції на момент завершення аукціону виявилися найвищими. На них чекають у бібліотеці для отримання виграних лотів.
Усі зібрані кошти спрямують на підтримку українських захисників. Організатори подякували учасникам за небайдужість, щедрість та підтримку доброї справи.